Aktualności

Podręczniki

Dokumenty

Kalendarz r. szk.

Projekty ucz.

Zajęcia pozalek.

Oferta dla ucznia

Samorząd ucz.

Dla rodziców

Nabór do gim

Egzamin gim.

Osiągnięcia

Historia szkoły

Nauczyciele

Galeria

Z życia szkoły

Plan lekcji

Strona główna

 


NAUCZYCIELE UCZĄCY W GIMNAZJUM

Język polski

               Dorota Cichańska
               Urszula Niemirska - Jędrasik
               Barbara Gładysz - Lasota
               Danuta Płaska


Język angielski

               Dawid Woźny
               Edyta Trębarczyk - Kowalska
               Edyta Krzysztofik
               Agata Krzysztofik
               Katarzyna Mieszczankowska
               Małgorzata Stępień
               Anna Agnieszka Wilk


Język niemiecki

               Katarzyna Bogatek
               Beata Kałuża
               Beata Sadura


Język francuski


               Beata Kałuża


Język rosyjski


               Edyta Trębarczyk - Kowalska
               Monika Pawlik


Matematyka

               Grażyna Adamus
               Anna Bobrowska
               Anna Malicka
               Marianna Pigułowska
               Grażyna Pytlos


Historia


               Jadwiga Felis
               Robert Gajewski
               Joanna Stępniewska
               Jacek Słowikowski


Biologia


               Monika Stępniewska
               Aneta Toporkiewicz


Geografia


               Alina Kaźmierczyk
               Iwona Brzozowska


Wiedza o społeczeństwie

               Sławomir Miller
               Jacek Słowikowski
               Joanna Stępniewska


Fizyka


               Elżbieta Reszel


Chemia


               Aneta Toporkiewicz


Plastyka

               Mariola Sikorska                Monika Badowska


Muzyka, zajęcia artystyczne

               Izabela Małocha


Zajęcia techniczne


               Mariola Sikorska
               Monika Badowska


Informatyka


               Artur Rudzki
               Marianna Pigułowska


Wychowanie fizyczne

               Paweł Guzik
               Monika Guzik
               Danuta Karasińska
               Anna Pietras
               Andrzej Mazur
               Wiesława Wolska
               Halina Sosnowska
               Sławomir Wiktorowicz


Religia

               Dominik Bolek
               Arkadiusz Nita
               Ewa Poprzeczna


Biblioteka

               Aleksandra Palus
               Anna Wojnowska


Świetlica


               Wiesława Boczek


Pedagog szkolny

               Danuta Wedlechowicz