Aktualności

Podręczniki

Dokumenty

Kalendarz r. szk.

Projekty ucz.

Zajęcia pozalek.

Oferta dla ucznia

Samorząd ucz.

Dla rodziców

Nabór do gim

Egzamin gim.

Osiągnięcia

Historia szkoły

Nauczyciele

Galeria

Z życia szkoły

Plan lekcji

Strona główna

 




LAUREACI, FINALIŚCI, ICH NAUCZYCIELE

Język polski
laureaci

Weronika Goszcz - konkurs polonistyczny w 2006 r., - mgr Anna Wilk

finaliści

Agnieszka Rudzka - konkurs polonistyczny w 2008 r., - mgr Barbara Gładysz - Lasota

Język francuski
laureaci

Julia Twardowska - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego w 2014/2015 r.,
                   mgr Beata Kałuża

Język niemiecki
laureaci

Michał Ryba - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego w 2014 r.,
                   mgr Beata Sadura
Mikołaj Ryba - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego w 2013 r.,
                   mgr Beata Sadura

finaliści

Marcin Szczurski - VI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego w 2008 r.,
                   mgr Wioletta Rak
Marcin Szczurski - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego w 2008r.,
                  mgr Wioletta Rak
Patrycja Stępniak - Wojweódzki Konkurs Języka Niemieckiego w 2007 r.,
                  mgr Wioletta Rak
Piotr Łągiweski - Wojweódzki Konkurs Języka Niemieckiego w 2003 r.,
                  mgr Wioletta Rak

Historia
laureaci

Agnieszka Rudzka - konkurs historyczny w 2008 r., - mgr Jadwiga Felis
Katarzyna Kozłowska - konkurs historyczny w 2005 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Wojciech Bednarczyk - konkurs historyczny w 2004 r., - mgr Marek Dulnikiewicz

finaliści

Michał Ryba-Wojewódzki Konkurs Historyczny 2013/2014 - mgr Jadwiga Felis
Anna Malągiewicz - konkurs historyczny: "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od
                  Obertyna do Wiednia" w 2006 r., - mgr Robert Gajewski
Łukasz Deka - konkurs historyczny w 2006 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Agnieszka Mazur - konkurs historyczny w 2006 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Adam Perzanowski - konkurs historyczny w 2006 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Marlena Śmigiel - konkurs historyczny: "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
                   972 - 1514 r. od Cedyni do Orszy" w 2005 r., - mgr Robert Gajewski
Łukasz Cieślikiewicz - konkurs historyczny: "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
                   w latach 972 - 1514 r. od Cedyni do Orszy" w 2005 r., - mgr Robert Gajewski
Monika Kowalczyk - konkurs historyczny w 2005 r., - mgr Joanna Stępniewska
Aleksandra Puchała - konkurs historyczny w 2005 r., - mgr Joanna Stepniewska
Bartłomiej Woźniak - konkurs historyczny w 2005 r., - mgr Robert Gajewski
Wojciech Łyżwa - konkurs historyczny w 2005 r., - mgr Jadwiga Felis
Joanna Krajewska - konkurs historyczny w 2004 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Kamil Krajewski - konkurs historyczny w 2004 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Kamil Krajewski - konkurs historyczny w 2003 r., - mgr Małgorzata Kozłowska
Joanna Krajewska - konkurs historyczny w 2003 r., - mgr Małgorzata Kozłowska
Marcin Ksyta - konkurs historyczny w 2003 r., - mgr Robert Gajewski
Paulina Nita - konkurs historyczny w 2003 r., - mgr Robert Gajewski
Aleksandra Lenart - konkurs Euro- Quiz w 2002 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Marta Chmal - konkurs Euro- Quiz w 2002 r., - mgr Marek Dulnikiewicz
Katarzyna Felis - konkurs Euro- Quiz w 2002 r., - mgr Marek Dulnikiewicz

Fizyka
finaliści

Joanna Krajewska - konkurs fizyczny w 2003 r., - mgr Elżbieta Reszel
Dorota Szymańska - konkurs fizyczny w 2000 r., - mgr Elżbieta Reszel

Matematyka
laureaci

Witold Adamczyk - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Matematyka Moja Pasja" w 2016 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Witold Adamczyk - VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2016 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Robert Snochowski - VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2016 r., - mgr  Grażyna Pytlos
Kinga Klemińska - V Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2013 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Kinga Klemińska - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Matematyka Moja Pasja" w 2013 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Kinga Klemińska - IX Konkurs Matematyczny dla Uczniów Powiatu Opoczyńskiego w 2012 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Martyna Chrustowicz - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "JANTAR" w 2012 r., - mgr  Anna Malicka
Kinga Klemińska - IV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2012 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Maciej Szczygłowski - IV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2012 r., - mgr  Anna Malicka
Paula Jaciubek - II Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2010 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Aleksandra Tępińska - VII Konkurs Matematyczny dla Uczniów Powiatu Opoczyńskiego w 2010 r., - mgr Marzenna Goszcz
Łukasz Janiszewski -Ogólnopolski Konkurs Matematyczny w 2003 r., - mgr Marzenna Goszcz

finaliści

Krzysztof Kołodziejczyk - VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2016 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Krzysztof Kołodziejczyk - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Matematyka Moja Pasja" w 2016 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Witold Adamczyk - VII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2015 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Rafał Solnica - VII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2015 r., - mgr  Anna Malicka
Mateusz Karbownik - VII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2015 r., - mgr  Anna Malicka
Dominika Wołonkiewicz - V Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2013 r., - mgr  Anna Bobrowska
Katarzyna Kośka - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "JANTAR" w 2012 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Maciej Szczygłowski - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "JANTAR" w 2012 r., - mgr  Anna Malicka
Batłomiej Bolek - IV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2012 r., - mgr  Anna Malicka
Kinga Klemińska - Wojewódzki Konkurs Matematyczny "JANTAR" w 2011 r., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Agata Natkańska - III Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2011 r., - mgr Anna Bobrowska
Aleksandra Tępińska - II Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2010 r., - mgr Marzenna Goszcz
Filip Dorociński - I Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2009 r.., - mgr inż.  Marianna Pigułowska
Przemysław Duda - I Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2009 r., - mgr Anna Malicka
Dariusz Ksyta - I Powiatowy Konkurs Matematyczny "Rusz Głową" w 2009 r.., - mgr Wiktoria Markiewicz
Adam Felis - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny w 2008 r., - mgr Grażyna Pytlos
Monika Kowalczyk - Oólnopolski Konkurs Matematyczny w 2006 r., - mgr Anna Bobrowska

Biologia
finaliści

Cezary Orłowski - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w 2014/2015 r., - mgr Aneta Toporkiewicz
Przemysław Paduch - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w 2014/2015 r., - mgr Aneta Toporkiewicz
Agnieszka Rudzka - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w 2007/2008 r., - mgr Aneta Toporkiewicz
Justyna Pietras - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w 2001/2002 r., - mgr Monika Stępniewska

Chemia
laureaci

Michał Deja - konkurs chemiczny w 2009 r., - mgr Krystyna Kaczuba

finaliści

Marta Adamczyk - Wojewódzki Konkurs Chemiczny w 2012 r., - mgr inż. Edyta Starus
Marta Synowiec - Wojewódzki Konkurs Chemiczny w 2008 r., - mgr inż. Edyta Starus

Geografia

finaliści

Przemysław Paduch - Wojewódzki Konkurs Geograficzny w 2014/2015 r., - mgr  Iwona Brzozowska
Eliza Michałowska - Wojewódzki Konkurs Geograficzny w 2013 r., - mgr  Iwona Brzozowska

OSIĄGNIĘCIA POZA PRZEDMIOTOWE

Michał Wrona – IV miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Gimnazjalnej – 2009 r. – mgr Iwona Brzozowska
Bogusz Mastalerz – II miejsce w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” – 2004 r. – mgr Iwona Brzozowska
Kinga Goszcz – XII miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Gimnazjalnej – 2003 r. – mgr Iwona Brzozowska