Aktualności

Podręczniki

Dokumenty

Kalendarz r. szk.

Projekty ucz.

Zajęcia pozalek.

Oferta dla ucznia

Samorząd ucz.

Dla rodziców

Nabór do gim

Egzamin gim.

Osiągnięcia

Historia szkoły

Nauczyciele

Galeria

Z życia szkoły

Plan lekcji

Strona główna

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1 
PROWADZONE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

I semestr

Zajęcia dodatkowe 

klasa

Tytuł zajęć

Nazwisko i imię prowadzącego

Matematyka

II a

III d

Zajęcia dodatkowe: „Poznaję i utrwalam”

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Adamus Grażyna

Matematyka

II b, II c

Zajęcia dodatkowe: „Poznaję i utrwalam”

Pytlos Grażyna

Matematyka

II d

Zajęcia dodatkowe: „Poznaję i utrwalam”

Marianna Pigułowska

Matematyka

II e

Zajęcia dodatkowe: „Poznaję i utrwalam”

Anna Bobrowska

Matematyka

III a, III b

Zajęcia dodatkowe przygotowujęce do egzaminu

Marianna Pigułowska

Matematyka

III c

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu

Anna Malicka

Matematyka

III a, III b

Koło matematyczne

Marianna Pigułowska

Matematyka

III c

Koło matematyczne

Anna Malicka

Język angielski

II

Koło języka angielskiego „COOl SchOOL”

Agata Wojtarek

Język angielski

III d

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu

Urszula Cieluch

Język angielski

II a,d,e,g

Koło języka angielskiego

Edyta Krzysztofik

Chemia

II i III

Zajęcia wyrównawcze z chemii - poniedziałek 14:00-15:00

Aneta Toporkiewicz

Fizyka

II i III

Konsultacje z fizyki

Elżbieta Reszel

Biologia

III a, d

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu

Monika Stępniewska

Historia

II

Zajęcia dodatkowe

Jadwiga Felis

Religia

II i III

Koło Biblijne

Arkadiusz Nita

Siłownia

II i III

Zajęcia na siłowni

Dominik Bolek

Plastyka

II i III

Koło plastyczne

Monika Badowska

Pedagog

II i III

Indywidualne konsultacje dla uczniów

Danuta Wedlechowicz

Język polski

II i III

Indywidualne konsultacje dla uczniów - czwartek 14:05

Urszula Niemirska-Jędrasik

Język polski

II i III

Indywidualne konsultacje dla uczniów - czwartek 13:05

Barbara Gładysz-Lasota

Historia

II 

Konsultacje dla uczniów gimnazjum - wtorek 13:05-14:00

Robert Gajewski

Chemia

II i III

Koło chemiczne  - poniedziałek 13:00 -14:00

Aneta Toporkiewicz

Biologia

II i III

przygotowanie do egzaminu - konsultacje dla uczniów gimnazjum - czwartek 14:00

Monika Stępniewska

Język francuski

II

Konsultacje dla uczniów gimnazjum (projekt ) - czwartek 14:55

Beata Kałuża

Język niemiecki

III

Przygotowanie do egzaminu - konsultacje dla ucznów

Katarzyna Bogatek












Powrót na początek